Kalite Yönetimi

Mükemmellik
Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kalite sağlarken, Titaş standartları uluslararası kabul görmüş prosedürlere dayanmaktadır. TİTAŞ, ENKA’nın bir bölümü olarak, aynı zamanda ENKA'nın standartları tarafından desteklenen BSI (British Standards Institution) Kalite Yönetimi ISO 9001:2008, Çevre Yönetim Sistemi ISO 14001:2004 ve İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi OHSAS 18001:2007 standartlarını kullanmaktadır.

Mühendislik tasarımından itibaren devreye alma sürecine kadar, TİTAŞ tüm kalite yönetimi gereksinimlerini yorumlar ve yerine getirir. Ayrıca, sürekli olarak gözden geçirilen iş süreçleri, mevcut en iyi uygulamaların yürütme planına, prosedürlere, spesifikasyonlara ve işin tasarım kurallarına dahil olduğunu garantiler.

Yenilikçilik
Tamamlanan ve devam eden projelerdeki her mühendislik detayı sürekli sorgulanır, yeniden incelenir. Ayrıca yenilikçi mühendislik çözümleri sürekli araştırılır ve daha iyi ve daha etkin sonuçlar için geliştirilir.

Hız
Mevcut teknolojileri geliştirerek mobilizasyon ve proje tamamlama hedeflerine daha hızlı ulaşmak için geliştirme arayışı, her proje yürütme grubunun bir arzudur.